O firmie

section-9841fc8
section-9841fc8

Wózki inwalidzkie - salon medyczny Habitus Bartłomiej Cybulski

16 lat doświadczenia!

Sprzęt ułatwiający funkcjonowanie osobom starszym lub niepełnosprawnym, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, pozwala na większą samodzielność i komfort. Wózki inwalidzkie elektryczne w salonie medycznym Habitus wyróżniają się wysokim topniem indywidualizacji ustawień.

Dostępne u nas modele standardowe, sportowe oraz aktywne są niezawodną pomocą w pokonywaniu codziennych trudności. Nasze produkty wyróżniają się solidną konstrukcją i spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Salon medyczny z wózkami inwalidzkimi w Warszawie  i w Kędzierzynie-Koźlu obsługuje przede wszystkim zamówienia indywidualne. W ich realizacji szczególną wagę przykładamy do preferencji klienta.

section-fac9c40

Historia naszej firmy sięga czerwca 2007 roku.

W sierpniu 2007 roku podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie przy ul. Michała Spisaka 50, jednak z naszej oferty korzystają Klienci z całej Polski, przede wszystkim z województw: mazowieckiego i opolskiego.

Staramy się poznać jego potrzeby i na podstawie krótkiego wywiadu dobrać sprzęt, który będzie w pełni dopasowany do stylu życia. Szczególną częścią naszej pracy jest dystrybucja wózków inwalidzkich elektrycznych dla dzieci, które dobieramy pod względem funkcji wspierających rehabilitację oraz z naciskiem na walory estetyczne. Nasz salon medyczny gwarantuje również szeroki wybór sprzętów rehabilitacyjnych. Ofertę aktualizujemy na bieżąco, po to aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych rozwiązań. Polecamy zapoznanie się z asortymentem pionizatorów i łóżek rehabilitacyjnych, a także poduszek i materacy przeciwodleżynowych.

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i warto skorzystać z naszych usług?

  • nasz zespół składa się z osób legitymujących się wyższym wykształceniem medycznym,
  • nie mamy jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o oferowany sprzęt,
  • dobieramy i dopasowujemy sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • w ofercie znajdują się produkty najbardziej uznanych firm obecnych na rynku,
  • wciąż podnosimy nasze kwalifikacje oraz jakość realizowanych usług, zdobywamy oraz uzupełniamy wiedzę z zakresu wykorzystania i funkcjonalności wyrobów rehabilitacyjnych i ortopedycznych,
  • dojeżdżamy w miejsca wskazane przez Pacjentów (również do ich domów),
  • podpisana umowa z NFZ pozwala nam realizować wnioski na zaopatrzenie ortopedyczne oraz środki pomocnicze na terenie całego kraju,
  • załatwiamy za Pacjentów wszelkie formalności prowadzące do uzyskania przez nich pełnej refundacji na wybrany sprzęt.
section-45e8937
section-847baea

Nasz salon medyczny gwarantuje szeroki wybór sprzętów rehabilitacyjnych.
Ofertę aktualizujemy na bieżąco, po to aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych rozwiązań.

Zapytaj o ofertę
Oferujemy sprzęt ułatwiający funkcjonowanie osobom starszym lub niepełnosprawnym, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, pozwala na większą samodzielność i komfort. Zapraszamy!

Siedziba firmy

ul. Michała Spisaka 50,
02-495 Warszawa
Godziny otwarcia: 08 00 - 16 00
Kontakt:
tel./fax (22) 667 96 44,
mail: sklep.warszawa@habitus.com.pl

Oddział

ul. Wojska Polskiego 16,
47-220 Kędzierzyn-Koźle
Godziny otwarcia: 08 00 - 16 00
Kontakt
tel./fax (77) 551 78 40,
mail: sklep.kedzierzyn-kozle@habitus.com.pl