Kontakt: +48 506 188 004

START M2 EFFECT

Kategoria: Wózki standardowe
Producent: OTTO-BOCK

Opis produktu:

Jedynie wózek, który jest perfekcyjnie dostosowany i odpowiada Twoim wymaganiom oraz proporcjom ciała, może zapewnić najlepsze wsparcie i mobilność.
Wózek z modelu Start M2 Effect możesz złożyć całkowicie według własnych życzeń i wymagań. Stanie się on modelem pasującym do Ciebie i Twojego stylu życia. 

Podstawowe cechy

  • Adaptacja do indywidualnych wymagań użytkownika
  • Szeroki zakres opcji i wyboru
  • Nowoczesny design
  • Dwa kolory ramy
  • Łatwa obsługa
  • Funkcja składania wózka do niewielkich rozmiarów

Wózek Start M2 Effect został w całości zaprojektowany tak, by poddać go indywidualnej adaptacji. Jedynie wózek, który jest perfekcyjnie dostosowany i odpowiada Twoim wymaganiom oraz proporcjom ciała, może zapewnić najlepsze wsparcie i mobilność. Oferujemy liczne opcje do wyboru, żebyś mógł wyposażyć swój wózek Start M2 Effect całkowicie w zgodzie z własnymi życzeniami. 

Akcesoria na każdą sytuację

Nawet w przypadku podstawowego modelu, Start M2 Effect został wyposażony w odchylane podnóżki z regulacją kąta nachylenia. Dzięki nim możesz położyć stopy w najwygodniejszej dla siebie pozycji. Dodatkowo wchodzenie i wychodzenie z wózka przebiega łatwiej, ponieważ podnóżki można po prostu odchylić. Bezpieczeństwo użytkowania jest wzmocnione dzięki hamulcowi na wysokości kolan. Bezpieczne zatrzymanie wózka w miejscu zajmuje dosłownie sekundę.

Wybór opcjonalnych akcesoriów jest naprawdę szeroki: wózek Start M2 Effect można wyposażyć w podnoszone podnóżki, oparcie z regulowanym kątem pochylenia lub wąs antywywrotny dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Twój opiekun ucieszy się z uchwytów z regulacją wysokości lub stopki do przechyłu ułatwiającej pokonywanie stopni. Dla uzyskania specjalnych efektów wizualnych dostępne są trzy atrakcyjne kolory ram.

Zalecenia

  • Podstawowe: geriatria
  • Uzupełniające: amputacja kończyn dolnych, choroby reumatyczne, deficyty neurologiczne (SM, choroba Parkinsona)

Wózki Otto Bock można wyposażyć w akcesoria stabilizujące plecy i głowę.

headrest

 

Kod NFZ: P.127/P.129.00/P.129.01
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 600 zł/1700 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is a Joomla Security extension!