Kontakt: +48 506 188 004

VOYAGER

Kategoria: Wózki aktywne
Producent: OTTO-BOCK

Opis produktu:

Voyager - wózek dla osób aktywnych

Niezawodny, zwrotny i łatwy do zapakowania – wózek dla osób aktywnych Voyager jest idealnym towarzyszem podróży. Mając kompaktowy wózek ze sztywną ramą, będziesz zawsze mobilny i niezależny.

Podstawowe cechy

  • Idealny towarzysz podróży
  • Funkcja łatwego składania wózka do niewielkich rozmiarów
  • Liczne opcje regulacyjne
  • Trwały i niezawodny
  • Sprawdza się w sporcie i codziennym użytkowaniu

Jest idealnym towarzyszem podróży – niezawodny, zwrotny i łatwy do zapakowania: Voyager jest wózkiem dla osób aktywnych opartym na sztywnej ramie. Wystarczy zdjąć koła jezdne i położyć oparcie na siedzisku i tam je zablokować. Teraz już można unieść ramę za praktyczny uchwyt i zapakować wózek na siedzenie pasażera w samochodzie. W końcu chcesz być niezależny i prowadzić swoje życie zgodnie ze swoimi marzeniami. 

Duża zwrotność w małych pomieszczeniach

Dzięki swojej kompaktowej, otwartej konstrukcji wózek Voyager otwiera przed Tobą nowe możliwości. Z jego zalet możesz skorzystać szczególnie w małych pomieszczeniach. Siedząc na zwrotnym wózku, możesz dotrzeć do każdego zakamarka domu i manewrować wokół mebli bez żadnych problemów. Oczywiście taki świetny sprzęt wymaga również odpowiedniego designu: Voyager przekonuje swoim nowoczesnym wyglądem i pięknym kształtem. Duży wybór kolorów ramy zaspokoi wszystkie gusta. Voyager oferuje szeroki wybór kombinacji i opcji regulacji, co zapewnia, że będziesz miał optymalne wsparcie w pracy, domu i w czasie wolnym. Każda rama jest wykonywana indywidualnie, aby możliwie najlepiej dopasować wózek do Twojego rozmiaru. Do wyboru są dostępne trzy kąty ramy i różne kontury podpór na nogi. 


Indywidualny styl jazdy

Voyager odpowiada również na wymagania dotyczące Twojego osobistego stylu jazdy: Możesz indywidualnie regulować położenie kół napędowych i środka ciężkości. Równie łatwo dopasowuje się pochylenie kół w zależności od tego, czy wolisz sportowy styl jazdy i szybkie zwroty, czy też zależy Ci na większym bezpieczeństwie. Voyager jest również konieczny dla aktywnych użytkowników, którzy lubią podróżować z siedziskiem ustawionym pod kątem: oparcie umożliwia ustawienia pod ekstremalnymi kątami i utworzenie ergonomicznego zestawu składającego się z siedziska i oparcia. 

Wózki Otto Bock można wyposażyć w akcesoria stabilizujące plecy i głowę.

headrest2

Dofinansowanie:

NFZ: 1 700,00 zł
PCPR/MOPS: do 2 550,00 zł

Kod NFZ: P.129.00/P.129.01
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 1 700 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd