Kontakt: +48 506 188 004

Wózki inwalidzkie, dla niepełnosprawnych

W celu jeszcze łatwiejszego i bardziej intuicyjnego sposobu na odnalezienie wybranych produktów wprowadziliśmy podział na trzy kategorie, wśród których znalazły się wózki:

1. Standardowe, które przeznaczone są dla osób starszych lub cierpiących na choroby neurologiczne. Wszystkie z oferowanych modeli posiadają trwałą i wytrzymałą konstrukcję, która umożliwia bezpieczne przemieszczanie. Wśród nich dostępne są modele ręczne, na których pacjent może poruszać się samodzielnie lub z pomocą asystenta.

2. Specjalne dla osób, które nie mogą się samodzielnie poruszać. Dostępne są w wersji z zagłówkiem lub bez, te pierwsze ułatwiają choremu utrzymanie pozycji pionowej. Dla jeszcze lepszego komfortu, większość z nich wyposażona została w możliwość regulacji siedziska i oparcia.

3. Aktywne stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych, które nie chcą rezygnować z codziennych aktywności. Modele te są bardzo lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, dzięki czemu umożliwiają łatwe poruszanie.

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnym asortymentem, w którym każdy znajdzie wózek inwalidzki w pełni odpowiadający na jego wymagania.

  
Ocena 4.16 / 5 — Na podstawie 62 opinii.

Oceń produkty z tej kategorii:

Podkategorie

standardowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę standardowych wózków, przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, które poruszają się przy asyście drugiej osoby. Solidna...

specjalne

Szeroki wybór sprzętów dostępnych w asortymencie sprawia, że każdy klient może znaleźć w nim coś dla siebie, bez względu na rodzaj niepełnosprawności. Wózki...

aktywne

Chcemy jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby osób, które nie mogą się samodzielnie poruszać i znacznie im to ułatwić. Wózki inwalidzkie aktywne nie tylko umożliwiają

Jak widać oferujemy szeroki wybór wózków inwalidzkich, jeśli jednak nadal nie wiesz jaki wybrać, to chętnie Ci w tym pomożemy. Rozwój technologii sprawił, że powstają coraz to nowsze modele, z jeszcze większą liczbą funkcji, których celem jest ułatwianie życia pacjentowi.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybierając wózek inwalidzki dla siebie lub bliskiej osoby, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej bezpieczeństwo oraz możliwości. Jeśli wyraża ona chęć samodzielnego poruszania się, to nie bójmy się wybrać modelu aktywnego. W ten sposób osoba z niepełnosprawnością zyska tak ważne dla niej poczucie samodzielności i niezależności.

Należy również pamiętać, że takiej decyzji nie należy podejmować samodzielnie, ponieważ nawet jeśli nie mamy złych zamiarów możemy urazić osobę niepełnosprawną. Co więcej, może okazać się, że ona sama wybrałaby zupełnie inny model niż my, który dałby jej więcej możliwości. Warto też skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą zajmującym się rehabilitacją. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci oszacować na jaki model się zdecydować.

logo habitus bottom

DMC Firewall is a Joomla Security extension!