Kontakt: +48 506 188 004

NAPĘD TWION ALBER

Kategoria: NAPĘD TWION ALBER
Producent: Twion ALBER

Opis produktu:

Innowacyjna technika jazdy firmy Alber zapewnia wydajne i elastyczne roz-wiązanie dla przyszłej mobilności. Nowa moc Twion oferuje nowe oblicze wol-ności i maksymalną niezależność. Silniki elektryczne wyposażone w wiodącą elektronikę cyfrową dostarczają dodatkowej mocy przy każdym ruchu napę-dowym. Czujnik zamocowany do ciągów dokładnie oblicza właściwą ilość ko-niecznej mocy. Cichy, stały napęd zapewnia wysoką sprawność i prostą obsłu-gę. Jesteś aktywny; docierasz do celu szybko, sprawnie i spokojnie.

Dynamiczne silniki napędzają wózek do prędkości 6km/h (opcjonalnie do 10km/h). Możesz więc spokojnie poruszać się i cieszyć jazdą. Wydajny system odzyskiwania energii oddaje energię z powrotem do akumulatora podczas hamowania, zapewniając jej o 10% więcej i pozwalając tym samym na większą swobodę.

Zaawansowana technologia Twion tworzy idealne połączenie samochodu czy innego środka transportu publicznego z maksymalną elastycznością. Koła można łatwo zdemontować po naciśnięciu przycisku w celach transportowych. W doborze materiałów, szczególną uwagę zwrócono na wagę. Zostały wykorzystane wysokiej wytrzymałości stopy aluminium, najlepszej jakości tworzywa sztuczne i najnowsza technologia cyfrowa silnika Wynik: Lekkie, bo ważące 6 kg koła razem z akumulatorami.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE NAPĘDU ZE SMARTFONEM

Smartfony, mocno zakorzenione w naszym nowoczesnym społeczeństwie, stały się centrami komunikacyjnymi i organizacyjnymi. Logiczne, że Alber ofe-ruje również swoje usługi cyfrowo. Wystarczy pobrać aplikacje twion Mobili-ty  za darmo ze sklepu Google Play na wszystkie smartfony z systemem Android i można korzystać z usługi w każdej chwili. Na przykład, jeżeli wymagany jest przegląd, obsługa diagnostyczna. Może ona również pomóc w lokalizacji błędu w kołach oraz, jeśli to konieczne, udostępnić bezpośredni kontakt do naszego serwisu. Z opcjonalnym pakietem Mobility Plus, można użyć jeszcze więcej funkcji w aplikacji i komunikować się bezpośrednio z kołami Twion za pośrednictwem smartfona. W ten sposób można także otrzymać wszystkie ważne informacje, takie jak: przebyta odległość, poziom naładowania akumulatorów lub spalonych kalorii.

Dla bardziej wymagających, jest możliwe stworzenie własnego, osobistego profilu sportowego. Twoje przebyte trasy mogą być monitorowane, rejestrowane i zapisywane przez GPS.

 

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd