Kontakt: +48 506 188 004

Techlife

Firma ta specjalizuje się w produkcji sprzętu elektronicznego wysokiej jakości, który tworzony jest z myślą o Klientach. Wśród produktów Techlife dostępne są też wózki elektryczne mające na celu zwiększenie komfortu osób starszych i niepełnosprawnych, a także ułatwiające im codzienne funkcjonowanie.

Elektryczne skutery posiadają wiele zalet, przede wszystkim duże koła, które są bardzo zwrotne, a przy tym umożliwiają wygodną jazdę po każdym podłożu. Dodatkowym atutem jest mocny silnik oraz wydajna bateria, która pozwala korzystać z urządzenia przez dłuższy czas, bez konieczności ładowania.

Niektóre wózki elektryczne Techlife można także wygodnie złożyć w kilka chwil, a dzięki temu, że nie zajmują wiele miejsca bez trudu schować je do bagażnika i przetransportować w wybrane miejsce. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i znacznie zwiększa możliwości osób niepełnosprawnych, jeśli chodzi o poruszanie się. Skutery zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były stabilne, a przy tym umożliwiały komfortową jazdę.

  
  • Filtruj
techlife-u5

Komfortowa i bezpieczna podróż dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych.

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD

logo habitus bottom

DMC Firewall is a Joomla Security extension!