Kontakt: +48 506 188 004

Wózek elektryczny - Go-Go

Kategoria: PRIDE
Producent: PRIDE

Opis produktu:

Skuter "GO GO Elite Traveller" - najszybszy sposób na twoją niezależność i komfort sprawnego poruszania się na co dzień. Skuter GO GO został specjalnie zaprojektowany dla osób starszych lub nie w pełni sprawnych, aby pozwolić im na normalne funkcjonowanie na co dzień. GO GO jest poręcznym i kompaktowym skuterem, którym bardzo łatwo jest manewrować nawet w ciasnych pomieszczeniach. Całkowita waga skutera bez baterii wynosi niecałe 40 kg.

Cały skuter, praktycznie bez składania mieści się w większości bagażników samochodowych, co pozwala na bardzo łatwe przewożenie go na wakacje, do centrum handlowego, na spacer do parku, na działkę pod miastem i wszędzie tam, gdzie taki sprzęt może się przydać. Choroby kręgosłupa, stawów, bóle mięśni, częściowe niedowłady, problemy kardiologiczne czy krążeniowe nie będą już stanowiły żadnej przeszkody przy wyjściu na spacer z rodzinką czy pojechaniu na zakupy nieopodal domu. GO GO da ci szansę swobodnego poruszania się na co dzień. Pamiętaj GO GO możesz zabrać wszędzie ze sobą i jazda nim to czysta przyjemność i Twoja niezależność. GO GO proponujemy w wersji czterokołowej.

Model bardziej zaawansowany (GO GO PLUS) posiada możliwość większego obciążenia do 147 kg oraz kierownicę w kształcie pętli, dla łatwiejszego prowadzenia skutera.

DANE TECHNICZNE:

  Go-Go Elite
Traveller
Go-Go Elite
Traveller Plus

akumulatory
prędkość maksymalna
zasięg
całkowita długość skutera
waga bez akumulatorów
waga akumulatorów
maksymalne obciążenie
promień skrętu
2 x 12 V
7 km/h
16 km
100,3 cm
34 kg
9,5 kg
125 kg
112 cm
2 x 12 V, 17 Ah
7,5 km/h
17,5 km
102 cm
39,5 kg
13 kg
147 kg
116 cm

 

parametry GO GO

 

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is a Joomla Security extension!