Kontakt: +48 506 188 004

Wózki elektryczne MDH

Nieustanny rozwój technologiczny sprawia, że do dyspozycji naszych klientów mamy szeroki wybór produktów o funkcjonalnym zastosowaniu. Modele MDH wykonane są z aluminium, dzięki czemu są lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Oferujemy wózki elektryczne doskonałe do poruszania się po mieście. Wszystkie z nich zostały wyposażone w prawe i lewe lusterko wsteczne, przednie światła, a także wygodny koszyczek na zakupy. O bezpieczeństwo dbają natomiast hamulce elektromagnetyczne, natomiast masywne koła pozwalają na komfortowe przemieszczanie się, nawet po nierównej powierzchni.

W naszym asortymencie dostępne są także modele pozbawione koszyka, wyposażone w tradycyjne podnóżki i światła LED, zapewniające dobrą widoczność przemieszczającej się na nim osobie.

Wózki inwalidzkie elektryczne

Doskonale rozumiemy jak uciążliwe mogą być ograniczenia wynikające z niemożności samodzielnego poruszania, w związku z tym, w naszym asortymencie pojawiły się modele które chociaż trochę poprawią komfort osoby niepełnosprawnej. Każdy pacjent ma inne potrzeby, a co za tym idzie, inny wózek elektryczny będzie dla niego dobry. W związku z tym oferujemy kilka różnych modeli. Wśród nich dostępne są te wyposażone w dwa silniki po 300 W, ale także mające 600, a nawet 800 W. Te o najwyższej mocy mogą osiągać prędkość do 15 km/h i mają zasięg do 35 km, dzięki czemu dobrze sprawdzą się poza domem.

Na naszej stronie internetowej dostępne są także modele z funkcją demontażu, które można w szybki i prosty sposób złożyć. Sprawdzą się zwłaszcza w przypadku pacjentów uczęszczających na rehabilitacje lub inne zabiegi poza domem.

  
  • Filtruj
W4025 – RIDER II

Posiada obrotowy fotel regulowany w płaszczyźnie poziomej, sprzęgło umożliwiające odłączanie...

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
W1032 - EASY

Aluminiowa konstrukcja wózka elektrycznego W1032 - EASY stanowią o jego wysokiej klasie.

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
PCBL 1610/1810-DE LUXE

Aluminiowa konstrukcja wózka elektrycznego PCBL 1610/1810 DE LUXE, składane oparcie, regulacja głębokości...

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
PCBL1600/1800 - MODERN

Nowoczesna aluminiowa konstrukcja wózka elektrycznego MODERN, składane oparcie, regulacja głębokości...

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd