Kontakt: +48 506 188 004

Holding Hands

W naszym asortymencie dostępne jest nowoczesne wyposażenie, które nie tylko ułatwi codzienne funkcjonowanie, ale także znacznie zwiększy poczucie niezależności zarówno osoby chorej, jak i niepełnosprawnej.

Wózki elektryczne holding-hands zostały wyposażone w znajdujący się na podłokietniku joystick, umożliwiający wygodne sterowanie. W zależności od modelu przy pomocy joysticka można regulować prędkość, nadawać sygnał ostrzegawczy i zmieniać wysokość fotela, a to tylko niektóre z funkcji. Ogromnym udogodnieniem jest także zdalne sterowanie oraz masywne koła zapewniające stabilną jazdę praktycznie po każdym podłożu.

Nieustanny rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że wózki elektryczne typu holding hands posiadają o wiele więcej dodatkowych funkcji. Należy do nich funkcja podgrzewania oraz masażu, pierwsza z nich pomoże rozgrzać ciało i z powodzeniem zastąpi tradycyjny koc. Natomiast funkcja masażu pomoże rozluźnić spięte mięśnie, a przy tym pobudzą również ciśnienie krwi. Większość produktów dostępnych w naszej ofercie ma funkcję składania i rozkładania.

Wózki elektryczne dla niepełnosprawnych

Osoby starsze i chore często mają problemy z samodzielnym poruszaniem, a co za tym idzie również wykonywaniem codziennych czynności. Na szczęście z pomocą przychodzą urządzenia, które znacznie zwiększają komfort i samodzielność użytkowników. Jak już zostało wspomniane, modele które oferujemy posiadają szereg funkcji regulowanych przy pomocy joysticka. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu po kilku próbach, żaden Pacjent nie powinien mieć problemów z jego użytkowaniem.

  
  • Filtruj
holding-hands-a2

Sportowy design fotela, szykowne detale, unikalny wzór przeszyć na środkowych panelach oraz wyprofilowane...

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
holding-hands-b2

Niewielki w pełni automatyczny wózek elektryczny, następca modelu B1.

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
techlife-u5.5

Zaprojektowany z niesamowitą precyzją wózek z elektryczną regulacją pochylenia oparcia, regulacją...

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd