Kontakt: +48 506 188 004

Holding Hands

W naszym asortymencie dostępne jest nowoczesne wyposażenie, które nie tylko ułatwi codzienne funkcjonowanie, ale także znacznie zwiększy poczucie niezależności zarówno osoby chorej, jak i niepełnosprawnej.

Wózki elektryczne holding-hands zostały wyposażone w znajdujący się na podłokietniku joystick, umożliwiający wygodne sterowanie. W zależności od modelu przy pomocy joysticka można regulować prędkość, nadawać sygnał ostrzegawczy i zmieniać wysokość fotela, a to tylko niektóre z funkcji. Ogromnym udogodnieniem jest także zdalne sterowanie oraz masywne koła zapewniające stabilną jazdę praktycznie po każdym podłożu.

Nieustanny rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że wózki elektryczne typu holding hands posiadają o wiele więcej dodatkowych funkcji. Należy do nich funkcja podgrzewania oraz masażu, pierwsza z nich pomoże rozgrzać ciało i z powodzeniem zastąpi tradycyjny koc. Natomiast funkcja masażu pomoże rozluźnić spięte mięśnie, a przy tym pobudzą również ciśnienie krwi. Większość produktów dostępnych w naszej ofercie ma funkcję składania i rozkładania.

  
  • Filtruj
holding-hands-a2

Sportowy design fotela, szykowne detale, unikalny wzór przeszyć na środkowych panelach oraz wyprofilowane...

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
holding-hands-b2

Niewielki w pełni automatyczny wózek elektryczny, następca modelu B1.

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD
techlife-u5.5

Zaprojektowany z niesamowitą precyzją wózek z elektryczną regulacją pochylenia oparcia, regulacją...

Cena: Ustalana indywidualnie
Refundacja: AKTYWNY SAMORZĄD

logo habitus bottom

DMC Firewall is a Joomla Security extension!