Kontakt: +48 506 188 004

Podnośnik sufitowy HeliQ

 

Podnośnik sufitowy HeliQ dla osób niepełnosprawnych charakteryzuje się współczesnym, dyskretnym wyglądem, który łatwo wpasuje się w każde otoczenie. Jego małe gabaryty pozwalają na zastosowanie zarówno w ośrodkach rehabilitacyjnych, jak i w domach.

HeliQ to sufitowy podnośnik dla niepełnosprawnych pozwalający na transport podopiecznego po prowadnicach torowiska w obrębie jednego pomieszczenia lub kilku jeśli prowadnice są ze sobą połączone w sposób ciągły bez przerw na np.: drzwi. Osobę można podnieść z wózka inwalidzkiego, łóżka, wanny, prysznica oraz z podłogi. W zależności od zastosowanej kamizelki (np. z serii LeviKam) użytkownika można przemieszczać w pozycji siedzącej, stojącej lub leżącej. Dodatkowo urządzenie może być przydatne podczas nauki chodzenia oraz przy rehabilitacji ruchowej.

Dyskretne, współczesne wzornictwo

Stacjonarny podnośnik sufitowy HeliQ firmy Human Care charakteryzuje się współczesnym, dyskretnym wyglądem, który łatwo wpasuje się w każde otoczenie. Jego skromne gabaryty pozwalają na zastosowanie zarówno w ośrodkach rehabilitacyjnych, jak i w domach prywatnych. Dostępne są trzy różne modele urządzenia, które różnią się między sobą dopuszczalną wagą użytkownika – 150 kg, 220 kg lub 300 kg. 2- lub 4- punktowe wieszaki pozwalają na dobranie optymalnej pozycji dla każdego użytkownika.

Inteligentny podnośnik sufitowy

HeliQ posiada możliwość zapamiętywania danych dotyczących użycia. Dzięki tym informacjom, specjalnej aplikacji i komputerowi lub tabletowi, można dowiedzieć się więcej na temat użytkowania oraz stanu Twojego podnośnika. Szczegółowe informacje mogą być wyświetlane bezpośrednio w aplikacji lub eksportowane do innego urządzenia w celu dodatkowej analizy.

Maksymalny komfort i wydajność podnoszenia

Stała prędkość niezależnie od wagi pacjenta oraz delikatny początek i koniec podnoszenia, sprawiają, że użytkowanie HeliQ jest przyjemnym doświadczeniem. Firma Human Care oferuje dwie prędkości podnoszenia, dużą pojemność baterii oraz wygodne ładowanie. Podnośnik może być także wyposażony we wspomaganie ruchu oraz system stałego ładowania. Bardzo mała masa podnośnika HeliQ sprawia, że jest on łatwy w montażu i serwisowaniu.

Główne zalety podnośników sufitowych:

  • komfortowe i intuicyjne użytkowanie
  • nowoczesna i dyskretna konstrukcja nie zajmująca przestrzeni użytkowej pomieszczenia
  • mała ingerencja w strukturę budynku
  • możliwość zamontowania podnośnika w prawie wszystkich warunkach architektonicznych
  • możliwość indywidualnego dopasowania systemu do potrzeb użytkownika
  • brak konieczności przemeblowania lub przebudowy pomieszczeń
  • możliwość transferu użytkownika pomiędzy pomieszczeniami bez konieczności opuszczania podnośnika

Dane techniczne:

  • masa (bez wieszaka i kamizelki) 11 kg
  • maksymalny udźwig 150/ 220/ 300 kg
Cena: Ustalana indywidualnie
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is a Joomla Security extension!