Kontakt: +48 506 188 004

O firmie

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy HABITUS.

Historia naszej firmy sięga czerwca 2007 roku.

W sierpniu 2007 roku podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie przy ul. Michała Spisaka 50, jednak z naszej oferty korzystają Klienci z całej Polski, przede wszystkim z województw: mazowieckiego i opolskiego.

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i warto skorzystać z naszych usług?

  • nasz zespół składa się z osób legitymujących się wyższym wykształceniem medycznym,
  • nie mamy jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o oferowany sprzęt,
  • dobieramy i dopasowujemy sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • w ofercie znajdują się produkty najbardziej uznanych firm obecnych na rynku,
  • wciąż podnosimy nasze kwalifikacje oraz jakość realizowanych usług, zdobywamy oraz uzupełniamy wiedzę z zakresu wykorzystania i funkcjonalności wyrobów rehabilitacyjnych i ortopedycznych,
  • dojeżdżamy w miejsca wskazane przez Pacjentów (również do ich domów),
  • podpisana umowa z NFZ pozwala nam realizować wnioski na zaopatrzenie ortopedyczne oraz środki pomocnicze na terenie całego kraju,
  • załatwiamy za Pacjentów wszelkie formalności prowadzące do uzyskania przez nich pełnej refundacji na wybrany sprzęt.
 

Nasza oferta obejmuje:

Wózki elektryczne

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne wózki elektryczne takich uznanych marek jak MDH, Invacare, Meyra, Alu Rehab, Otto Bock, Vermeiren czy GTM. Asortyment uzupełniają specjalistyczne wózki przeznaczone dla dzieci.

Wózki inwalidzkie

Prezentujemy wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych, wyróżniające się trwałością, uniwersalnością oraz komfortem eksploatacji. To propozycja zarówno dla osób lubiących czuć się niezależnie, tych nastawionych na aktywność sportową, jak również dla spokojniejszych użytkowników.

Pionizatory

Polecamy Państwu profesjonalne pionizatory, które wpływają pozytywnie na funkcjonowanie organizmu i jego poszczególnych układów. To urządzenia, które wspomagają pracę serca, zapobiegają zastojom w układzie moczowym, zwiększają wentylację płuc i wyraźnie poprawiają ruchliwość stawów.

Produkty przeciwodleżynowe

Prezentujemy naszym Klientom również wysokiej klasy produkty przeciwodleżynowe, w tym poduszki i materace. Dzięki nim Pacjent zmuszony do długotrwałego leżenia, będzie miał zapewnioną optymalną wentylację ciała, co pozwoli uniknąć powstawania bolesnych odleżyn.

Łóżka rehabilitacyjne

Dużym zainteresowaniem cieszą się solidne łóżka rehabilitacyjne, wyróżniające się funkcjonalną konstrukcją, wpływającą na komfort chorego, a także zdolną do przyspieszenia procesów regeneracji organizmu. To elementy, które doskonale sprawdzają się zarówno w szpitalach i innych ośrodkach medycznych, jak i w domach pacjentów.

Sprzęt rehabilitacyjny

Niezwykle praktyczny sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu opieka nad pacjentami będzie o wiele prostsza. Solidne konstrukcje podnośników transportowych, wannowych i podpórek sprawiają, że wykonywanie codziennych czynności z udziałem chorego nie będzie już tak problematyczne.

Dla Dzieci

Bezpieczne i wygodne w użytkowaniu wózki inwalidzkie dla dzieci w różnym wieku. Korzystać z nich mogą zarówno niemowlęta, jak i starsze pociechy. To gwarancja solidnej, wytrzymałej, a jednocześnie komfortowej i estetycznej konstrukcji.

rece logo middle

logo habitus bottom

DMC Firewall is a Joomla Security extension!