Kontakt: +48 506 188 004

KIMBA CROSS

Kategoria: Wózki spacerowe
Producent: OTTO-BOCK

Opis produktu:

Kimba Cross to trzykołowa podstawa na zewnątrz, przystosowana dla wszystkich siedzisk typu Kimba, jak i dla indywidualnych siedzisk skorupowych. Jej aluminiowa i teleskopowa rama nie tylko wyróżnia się ładnym wyglądem ale także jest bardzo funkcjonalna: siedzisko „rośnie“ wraz z dzieckiem, co zapewnia długi okres użytkowania, a możliwość zmian pozycji kół gwarantuje optymalne bezpieczeństwo w utrzymaniu równowagi.

Kimba Cross ze względu na jej głęboko przesunięty punkt ciężkości, resory siedziska, duże pneumatyczne koła z hamulcami bębnowymi jak i osłonę przeciwbryzgową zapewnia wysoki komfort również przy jeździe po nierównej powierzchni a dla opiekuna łatwe pchanie wózka. Przednie koło skrętne, mocowane przy pomocy szybkozłączek, ułatwia manewrowność także i w małych pomieszczeniach.

Kimba Cross służy również jako przyczepa do roweru, co zwiększa jej mobilność. Przy pomocy pelot i taśm podstawa jezdna w połączeniu z siedziskiem typu Kimba pomaga w zachowaniu ważnej pod względem terapeutyczno-medycznym pozycji siedzącej dziecka. Również pozycja siedziska może być zmieniona: od pozycji aktywnej niezbędnej dla pobudzenia umięśnienia tułowia poprzez ustawienie pozycji spoczynku w celu odciążenia.
Zaletą jest również możliwość transportu, gdyż siedzisko łatwo zdejmuje się z podstawy, zaś samą podstawę można złożyć do małych rozmiarów.

Dofinansowanie:
NFZ: 3 000,00 zł
PCPR/MOPS: do 4 500,00 zł

Kod NFZ: P.131
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 3000 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd