Kontakt: +48 506 188 004

BRAVO

Kategoria: Wózki aktywne
Producent: OTTO-BOCK

Opis produktu:

Aktywność jest bardzo ważna. W szczególności dzieci pragną poruszać się swobodnie „dotykając” nowych przedmiotów, przestrzeni i w ten sposób poznając otaczający je świat.
Aktywny wózek dziecięcy BRAVO został właśnie stworzony w tym celu, aby młodzi jego użytkownicy efektywnie wykorzystali własne możliwości. Wózek jest dostosowywany indywidualnie tak by spełniać oczekiwania i potrzeby dzieci jak ich rodziców i opiekunów.

Należy tu podkreślić, że jest to jedyny dziecięcy wózek z „sztywną ramą”, który posiada regulację szerokości i głębokości siedziska – wózek „rośnie razem z dzieckiem”. Ta unikatowa cecha powoduje, że możemy zapomnieć o wielu kompromisach, na które jesteśmy skazani przy poszukiwaniu i doborze wózka dla dziecka. Od tej pory wózek dostosowujemy do dziecka a nie odwrotnie, co pewien czas zmieniając szerokość i głębokość siedziska mając w ten sposób pewność, że parametry wózka są precyzyjnie dobrane do dziecka.

Również szereg opcji BRAVO decyduje o jego indywidualnym charakterze dostosowanym do potrzeb dziecka i rodziców. Mówimy tutaj nie tylko o rzeczach, które powinny stanowić bazę wyboru wyposażenia wózka aktywnego - różne poduszki, rączki do pchania (dla rodziców), wielkość kół przednich i tylnych, skos kół tylnych (camber), regulacja napięcia tapicerki, zmiana środka ciężkości, elementy antywywrotne, różne hamulce, itd.- ale także o szczegółach np. rodzaj ogumienia i ciągu napędowego, atrakcyjny design.
Wszystkie te cechy powodują, że BRAVO jest wózkiem indywidualnym z precyzyjnie określonymi parametrami siedziska, które „rosną razem z dzieckiem”.

Dofinansowanie:
NFZ: 3 000,00 zł
PCPR/MOPS: do 4 500,00 zł

Kod NFZ: P.131
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 3000 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

Our website is protected by DMC Firewall!