Kontakt: +48 506 188 004

NURMI

Producent: OTTO-BOCK

Opis produktu:

Ergonomiczny przyrząd NURMI NEO pomaga w chodzeniu podpierając użytkownika z tyłu, utrwalając wyprostowaną postawę stania lub chodzenia. Różni się od tradycyjnych chodzików tym, że wymusza od użytkownika naturalne ruchy. Z uwagi na wysoką odporność na skręcanie i bezpieczeństwo obiektywne i subiektywne, które Nurmi zapewnia dzięki swemu ciężarowi i wymiarom, poczucie równowagi oraz chodzenie, są dla dzieci łatwiejsze.

Stabilność chodzika przenosi się na dziecko. Uchwyty ustawić można na wysokość odpowiednią dla użytkownika. Nurmi jest wyjątkowy z uwagi na duży stopień gwarantowanego bezpieczeństwa: skuteczne i działające natychmiast zabezpieczenia przed ruchem kół do tyłu – choć schowane w piastach kół tylnych i ciche w działaniu – niezawodnie zabezpieczają chodzik przed ruchem do tyłu, pozostającym poza kontrolą dziecka. Przy wyborze kół mocny nacisk położono na uniwersalność i trwałość: Nurmi wyposażony jest częściowo w łożyskowane w łożyskach kulkowych kółka z twardej gumy, odpowiednie do użytkowania tak wewnątrz jak i na zewnątrz.

Opcja: hamulec cierny. Jest on zalecany przynajmniej na etapie nauki chodzenia.

Dla wszystkich rozmiarów dostępne są przednie kółka skrętne zwiększające manewrowość. Nurmi może być szybko i łatwo składany, uzyskując małe wymiary, przydatne podczas transportu.

Dofinansowanie:
NFZ: 600,00 zł
PCPR/MOPS: do 900,00 zł

Kod NFZ: P.124
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 600 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

Our website is protected by DMC Firewall!